Web Tasarım

Çanakkale Web Tasarım Ajansı

Size özel tasarımda harika görünen kreatif ve yenilikçi web tasarım ve yazılımları yapmaktayız. Mobil uyumlu, seo altyapılı, her şeyiyle hazır yönetilebilir sistemler yaratıyoruz. Firmanızı en iyi şekilde web’e taşıyor hedef kitlenize ulaşmanıza katkı sağlıyoruz. Bazı firmaların ekstra ücretlendirdiği standart modüllerimize göz atın.

  • Tüm ekran çözünürlükleriyle uyumlu (Mobil Uyum, Responsive Tasarımlar)
  • Hazır arama motoru altyapısı (Seo, Sem)
  • Yönetilebilir arayüz tasarımları (Yönetim Paneli, Content manage system CMS)
  • Hızlı ve güvenilir (Ssl, Tsl, minified küçültülmüş ve sertifikalı sistemler)
  • Kişiye, firmaya özel tasarım (UI,UX)
  • Revize imkanı (Tasarım onaylanıncaya kadar revize sözü)
  • Ömür Boyu Destek
Web Tasarım ve Yazılım projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından olan Aura Ajans, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Aura Ajans, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Aura Ajans olmalıdır.

Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

web tasarım örnekleri, web tasarım nedir, web tasarım ajansı, web tasarım fiyatları, web tasarım nasıl yapılır, web tasarım dersleri, web tasarım firması, kurumsal web tasarım

Share Post :

More Posts