Assos Dove Hotel Resort & Spa

Assos Dove Hotel Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı kadırga plajının sonunda yer alan bölgenin tek 4 yıldızlı otelidir. Nitelikli personelleri ve profesyonel yönetimleri sayesinde yıllardır hizmet vermeye devam eden Assos Dove Hotel Resort & Spa Tüm prodüksiyon ve fotoğrafçılık işlerinde Aura ile çalışmak istedi. Sonucunda harika fotoğraflar, reklam ve tanıtım filmleri ortaya koyduk.

Diğer Projelere Gözat

/Posted by: aura fotograf
Yükseloğulları Çiftlik Restaurant için hazırladığımız tanıtım filmi. Çanakkale'nin İntepe köyünde bulunan eşsiz manzarasıyla profesyonel...

Projede hava çekimi ve aktüel çekim eşliğinde misafirlerin genel görüntüleri, mekanın tasarımı ve yemeklere vurgu yapılmıştır.

Projeyi Paylaş :

Dove Hotel profesyonel fotoğraf çekimlerinde profesyonel fotoğraf makineleri ile ileri düzey fotoğrafçılık teknikleri ve tecrübemiz sayesinde harika kareler yakaladık. Otel oda çekimleri, otel havuz çekimleri, Sauna, Spa, Bar, Deniz, İskele, Basketbol sahası, Voleybol sahası, Minibar, Restaurant, Hava Çekimi, Su altı çekimleri, ve aktüel fotoğraf çekimleriyle harika fotoğraflar ortaya koyduk.

  • Müşteri:Assos Dove Hotel Resort & Spa
  • Kategoriler:
  • İş
    • Otel Fotoğrafçılığı
  • Projeyi Paylaş :