Neler Yaparız?

E-Ticaret Site Tasarım ve Yazılımları

Sizin için tüm planlamaları ve adımları tamamlıyoruz. Banka sanal posları, sözleşmeler, alt yapı, güvenlik gibi risk yaratabilecek tüm etkenleri ortadan kaldırıyor ve kısa sürede satışa başlayabileceğiniz uygun fiyatlı e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

C2C, B2B, B2C gibi komplike sistemler

Arama motorları ve sosyal medya entegrasyonları

Size özel UI ve UX tasarımlar

Amp, Instant Articles, Facebook Marketing, Google Marketing

Ayrıca yan tarafta belirtilen tüm modüllerde ücretsiz olarak eklenmektedir.

E-Ticaret projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Projelerimiz

Web Tasarımı ve Yazılımı

Size özel tasarımda harika görünen kreatif ve yenilikçi web tasarım ve yazılımları yapmaktayız. Mobil uyumlu, seo altyapılı, her şeyiyle hazır yönetilebilir sistemler yaratıyoruz. Firmanızı en iyi şekilde web’e taşıyor hedef kitlenize ulaşmanıza katkı sağlıyoruz. Bazı firmaların ekstra ücretlendirdiği standart modüllerimize göz atın.

 • Tüm ekran çözünürlükleriyle uyumlu (Mobil Uyum, Responsive Tasarımlar)
 • Hazır arama motoru altyapısı (Seo, Sem)
 • Yönetilebilir arayüz tasarımları (Yönetim Paneli, Content manage system CMS)
 • Hızlı ve güvenilir (Ssl, Tsl, minified küçültülmüş ve sertifikalı sistemler)
 • Kişiye, firmaya özel tasarım (UI,UX)
 • Revize imkanı (Tasarım onaylanıncaya kadar revize sözü)
 • Ömür Boyu Destek
Web Tasarım ve Yazılım projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Projelerimiz

Tanıtım ve Reklam Filmleri

Bünyemizde barındırdığımız prodüksiyon hizmetleri ile profesyonel kameralarla, video çekimleri yapmaktayız. Su altı kameralar, Hava Çekimi (drone) kameraları, yüksek kaliteli görüntüler kaydedebilen kameralar ışık sistemlerimiz, modellerimiz ve nitelikli personellerimiz sayesinde işletmeniz, firmanız veya kurumunuza yakışan harika tanıtıcı ve reklam amaçlı video içerikleri üretebiliyoruz.

 1. Reklam Çekimleri
 2. İşletme Tanıtım Videoları
 3. Su Altı Çekimleri
 4. Hava Çekimi
 5. Röportaj Çekimleri
 6. Seslendirme
 7. Post-Prodüksiyon
 8. Animasyon
Tanıtım ve Reklam Çekimlerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Video Prodüksiyon Projelerimiz

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

İşletme çekimleri, kurum – kuruluş çekimleri, inşaat çekimleri, otel çekimleri, yat çekimleri, villa çekimleri, mimari çekimler, sanatsal çekimler, ürün çekimleri gibi fotoğrafa ihtiyaç olan her alanda profesyonel ekipmanlar ile etkileyici fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

İster otel odanızı daha geniş daha ferah göstermek isteyin, ister ürünlerinizi internetten daha çok satabilmek için daha kaliteli fotoğraflar isteyin. Uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde, sektör ne kadar farklı olsa da kullanılan teknikler ve ekipmanlar gibi her şartta kaliteyi yakalayabilen işler başardık.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Projelerimiz

Tasarım

Kreatif, yenilikçi ve sanat bakışıyla oluşturulmuş dikkat çekici tasarımlar. Broşür tasarımı, katalog tasarımı, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş ve poster tasarımı, dijital tasarımlar, sosyal medya tasarımları gibi tasarım ve sanatın buluştuğu her noktada varız.

Tasarım projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Tasarım Projelerimiz

Baskı & Matbaa – Reklamcılık

Aura markamız dijital kreatif reklam ajansı olarak hizmet vermektedir. Baskı çözümlerimiz organize matbaalarda çok uygun fiyatlar ile en iyi kalitelerde üretilmektedir. İç mekan baskıları, dış mekan baskıları, matbaa çözümleri, logolu promosyon hediyelik eşya baskıları, balon, amerikan servis, broşür, katalog, branda, one vision, roll-up, yelken bayrak gibi aklınıza gelebilecek tüm baskı matbaa ve reklamcılık konularında uygun fiyat ve kaliteli hizmet arıyorsanız Aura’nın eşsiz dünyasıyla tanışın.

Baskı Matbaa projelerimize göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Baskı Matbaa Projelerimiz

Etiketler

çanakkale favori reklam, çizgi reklam çanakkale, çanakkale dijital baskı, çınar reklam çanakkale, çanakkale detay reklam, merkez reklam çanakkale, çanakkale baskı, dijital reklam çanakkale, çanakkale web tasarım firmaları, çanakkale web tasarım çanakkale kent rehberi, web tasarım örnekleri, web tasarım ajansı, web tasarım nedir, web tasarım dersleri, web tasarım fiyatları, web tasarım nasıl yapılır, web tasarım firması, web tasarım programları, e ticaret siteleri, en iyi e ticaret paketleri, hazır e-ticaret paketleri, ücretsiz e ticaret, e-ticaret paketleri karşılaştırma, e ticaret ekşi, e ticaret nedir, e ticaret nasıl yapılır, çanakkale tanıtım videosu 2017, çanakkale tanıtım filmi 2019, firma tanıtım filmi örnekleri, fabrika tanıtım filmi, çanakkale belediyesi tanıtım filmi, çanakkale tanıtımı proje ödevi, tanıtım filmi nedir, ürün tanıtım filmi, 4k hava çekim, havadan çekim, drone çekim kiralama, drone çekim fiyatları, istanbul drone çekim fiyatları, düğün çekimi için drone önerisi, drone dış çekim, tasarım yapmak, tasarım ne demek, logo tasarım örnekleri, tasarım ürünler, tasarım çizimleri, tasarım siteleri, grafik tasarım, tasarım programları, cep telefonu ile ürün çekimi, ürün çekimi için fotoğraf makinesi, beyaz fonda ürün çekimi, ürün fotoğraf çekimi ışık, paraflaş ile ürün çekimi, ürün fotoğraf çekimi fiyat, ürün çekimi için fotoğraf makinesi tavsiye, ürün çekimi için fotoğraf makinesi 2017, otel fotoğraf çekimi fiyatları, otel odası fotoğraf çekimi, otel reklam çekimi, otel fotoğrafçılığı, otel katalog, otel fotoğrafçısı ne kadar kazanır, otel fotoğrafçısı ne kadar kazanır, otel fotoğraf çekimi, fotoğrafçı eleman arayanlar, fotoğrafçı arayan aile, günlük fotoğrafçı, fotoğrafçı ve kameraman iş ilanları, reklam ajansı hizmetleri, reklam ajansı nedir, reklam ajansı izmir, 360 reklam ajansı, grafik reklam ajansı, reklam ajansı ankara, en iyi reklam ajansları 2019, reklam ajansı isimleri, çınar reklam çanakkale, çanakkale dijital baskı, çanakkale favori reklam, dijital reklam çanakkale, çizgi reklam çanakkale, merkez reklam çanakkale, detay reklam çanakkale, zirve reklam canakkale, Balıkesir reklam Ajansı, Balıkesir reklam, Balıkesir Belediyesi, Edremit Fotoğrafçı, Altınoluk reklam, Edremit Reklam, Balıkesir reklamcı, Çanakkale Aura Ajans, Aura Ajans