Hakkımızda

Fotoğrafçılık

Profesyonel mimari, otel, işletme, fotoğraf çekimlerini profesyonel ekipmanlar geniş açı objektifler yardımıyla, nitelikli teknikler ve programlar aracılığıyla yapmaktayız.

Prodüksiyon

Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Hava Çekimleri, Post-Prodüksiyon, Seslendirme, Animasyon konularında uzman ekibimizle profesyonel prodüksiyon hizmetleri vermekteyiz.

Yazılım

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Web Tabanlı Yazılımlar, Seo, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Reklam Hizmetleri gibi dijital bir çok alanda nitelikli ve profesyonel destek sağlıyoruz.

Tasarım

Kreatif tasarımlar, logo, broşür, kartvizit, el ilanı, tabela, dış cephe reklamcılığı, iç mekan reklamcılığı, dijital tasarımlar, arayüz tasarımları, Poster, Afiş, matbuu evraklar gibi bir çok alanda tasarım ve baskı çözümleri sunmaktayız.

Biz Kimiz?

Aura Ajans sizlere Kreatif Dijital Çözümler sunan bir reklam ajansıdır. Bir çok alanda ve sektörde yer alan çağımızın dijital reklam ve tanıtım hizmetlerini en iyi şekilde kullanmaya çalışan, profesyonel kadrosu ile nitelikli işler üreten bir reklam ajansı düşünün.

Tek bir çatıdan tüm dijital sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz, fikir ve üretim sunan Aura Ajans sizlere başlıca web tasarım, e-ticaret çözümleri, tanıtım ve reklam videoları, tasarım ve baskı matbaa hizmetleri sunmaktadır.