Çanakkale Hava Çekimi

 • İnşaat projeleri

  Arsa halinde, devam eden yada bitmiş projelerinizin havadan çekimi ile çok daha etkileyici reklam kampanyaları yürütebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ev almak isteyenlerin dikkatini çekmek için inşaat firmalarının tercihi havadan çekim olmalıdır.

 • Nakliye Şirketleri

  Nakliye firmanızın verdiği hizmeti 1 kareye sığdırabilmek ve tam olarak anlatabilmek için hava çekimini tercih edebilirsiniz. Özellikle tüm filosunu bir arada görmek isteyen nakliye firması sahiplerinin tercihidir.

 • Liman Hizmetleri

  Limana yanaşan gemi yada tırların yaptığı manevra ve işlemlerin bütününü farklı zamanlarda havadan kayda alıp görsellerini çeşitli mecralarda kullanmak sizi ve kurumsal yapınızı pekiştirir.

 • Belediyecilik

  Belediyeler geniş alanlara vermiş oldukları hizmetleri daha iyi anlatabilmek için daha iyi bir bakış açısına ihtiyaç duyarlar. İşte bu bakış açısı havadan bakış açısı olmalıdır.

 • Haritalandırma

  Şahıs yada kurumların bölgeleri haritalandırmak ve daha iyi pazarlayabilmek için ihtiyaç duydukları yöntemi HD kalitede havadan haritalandırma ile sağlıyoruz.

 • Sosyal Tesisler

  Müşteriye ihtiyaç duyan sosyal tesislerin hizmet alanlarını gösterebilmek adına daha geniş açıya ihtiyaçları vardır. Engin uçuşlar sayesinde daha akıcı ve açılı görüntüler elde edebilmekteyiz. Mutlaka bize ulaşın.

 • Hastaneler

  Hastane binalarını ve arazilerini tam anlamı ile kayıt altına alabilmek ve lokasyonlarını daha belli edebilmek için hava çekimi tercih edilmelidir.

 • Festival Alanları

  Kurumların yada şahısların düzenlediği festivallerin katılım ve hizmet birimlerini tam anlamı ile gösterebilmek için havadan bir bakış açısı yeterlidir.

 • Tarihi Yerler

  Tarih turizmine katkıda bulunmak adına yönetimlerin tarihi yerler ile ilgili yaptırmak istedikleri hava çekimlerini indirimli olarak çekiyoruz.

 • Mitingler

  Siyasi parti, sendika ve miting düzenleyen diğer kurumların katılımın boyutunu göstermek ve gövde gösterisi yapmak adına ihtiyaç duydukları bakış açısı havadan çekimde gizlidir.

Hava çekimi Çanakkale

Havadan çekim, yerden çekilen fotoğrafların çaresiz kaldığı durumlarda açıyı genişletmek ve sıra dışı kareler yakalamak için imdada yetişir. 500 metre yüksekliğe ( daha yüksek mesafelerde, fotoğrafı yada videosu çekilen alan çok küçük çıkar ) kadar yükselip çeşitli açılardan fotoğraf video çekimi ile mükemmel görseller elde edilir. Bu görseller baskıya uygun olup çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

İnsansız hava araçları, uzaktan kumandalı multikopterler ile çektiğimiz görüntüler işletmenize yeni bir bakış açısı katacaktır.

Hava Çekimi

 • Tanıtım Filmi

 • Web sitesi

 • Promosyon

 • Sosyal Medya

 • Resmi Evraklar

 • Reklam Tasarım

 

İşletmelerin havadan drone denilen hava araçları ile çekilen full HD kalitesinde video ve fotoğrafları ile işletmenizi daha iyi tanıtma imkanına sahipsiniz. Hava aracı ( helikopterle çekim )  ile yaklaşık 500 metre mesafeden yapılan full HD hava çekimleri katalog, tanıtım filmi ve web sitesi tasarımınız için eşsiz bir görsellik sunmaktadır.

Havadan çekim yapılması için yüksek binalar, vinç ve benzeri platformlardan yararlanma devri artık bitti. Hava aracı kullanarak çekilen hava fotoğrafları eşsiz bir görsellikle tanıtımda kullanılabilmektedir.Havadan helikopter ile çekim yapılırken birçok zaman farklı bir şekilde sağlanamayacak görüntülerin elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Yapılan hava çekimlerini havadan çekim helikopteri,fotoğraf çekim helikopteri gibi farklı isimlerle adlandırılan DRONE adı verilen ve havadan fotoğraf ve video çekmek için özel olarak tasarlanan hava aracı ile yapmaktayız. Hava aracı sahip olduğu özel stabilizasyon sistemi ile titreşimsiz olarak FULL HD kalitesinde video kaydı yapabilmektedir.

Helikopter ile havadan çekim sırasında kontrol Ünitesi üzerinden çekimler canlı olarak izlenebilmekte ve tüm işletme yada tesisin eksiksiz ve istenen açılardan görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Havadan çekim yapan helikopter yada drone adlı cihazın teknik özelliklerinin madde madde yazılması ortaya çıkacak çekim kalitesi hakkında bilgi verebilir. Ancak havadan çekimin profesyonel kişilerce yapılmaması yanlış açı, yanlış ışık gibi bazı temel konularda hata yapılması sonucu istenen etkide görüntülerin oluşmamasını sağlamaktadır.

Bu nedenle havada çekim yaptırmadan önce mutlaka havadan neyi nasıl çekeceğini bilen bir ekip ile çalışmaya özen gösterilmesi gerekir. Firma olarak sadece havadan helikopter ile çekim yapmanın dışında tanıtım filmi hizmeti de vermekteyiz. Yapılan hava çekimleri tanıtım filmi,reklam filmi,web sitesi gibi farklı alanlarda da kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sadece havadan çekim yapıp bunu kaydederek size cd yada DVD olarak teslim edilmesi eksik bir hizmettir. Havadan helikopter ile yapılan çekimler sonrası montaj ve düzenleme yaparak hem ham görüntüleri hem de montajlanarak düzenlenmiş filmi müşterilerimize teslim etmekteyiz.

İsteyen müşterilerimize havadan yapılan çekimler bir tanıtım filmi içerisinde kullanılarak, profesyonel seslendirilmiş, kurgu ve montajı yapılmış şekilde hazırlanabilmektedir.

Tanıtım filmi kapsamında yapılan çalışmalarda metin oluşturma, seslendirme işlemleri için profesyonel ajanslardan destek almaktayız. Seslendirme için müşterilerimize bay ve bayan farklı ses seçenekleri sunarak uygun olan sesin tanıtım filminde kullanılmasını sağlamaktayız.

İşletmenizin havadan fotoğraflarının çekilmesini isterseniz 0 533 133 69 67 nolu telefonumuzdan satış temsilcilerimizde irtibata geçebilirsiniz.

 

Share Post :

More Posts